MENU:
Strona Główna
Mapy
Galeria
Uwagi i opinie
Mail me
LINKI:
STAT:Mapy

RequieM v1.5b (requiem)
To pierwsza moja mapka, jaka kiedykolwiek zrobiłem do gry FPP. Jest to duży level w stylu gotyckim z sekretnym miejscem, oparami śmierci, wodą, teleportami, idealnymi miejscami na walki. Poziom zawiera bronie: railgun, rocketlauncher, bfg, plasma gun, shotgun, granadelauncher. Na planszy znajduje się mega-health. Klikając na obrazek, ściagniecie mapkę.
 
Aqua War (reqdmx)
Ta mapka nie była w moich planach. Mogę powiedzieć, że powstała "przypadkiem", w ciagu 20 minut:) Dlatego nazwałem ją reqdmx. Na levelu możecie znaleźć tylko dwie bronie - BFG i RocketLauncher. Jest tu również Quad i Mega-Health, a dodając do tego max. botów wyjdzie ostra rzeźnia:)
 
N2 Conversion (reqn2)
Oto moja pierwsza konwersja. Mapka to przeróbka znanej N2 z Quaka 2. Zmieniłem na niej tekstury i w dwóch miejscach bronie. Pozostałe zostawiłem jak w oryginale:) Zapraszam
 
N2 Gothic Conversion (reqn2g)
Druga wersja powyższej konwersji. Cała w stylu gotyckim. Miłego grania! :)
 
U2 Conversion (requ2)
Tak jak wyżej, kolejna konwersja, tym razem mapki U2, z tej samej gry, czyli Quake2. Również zmieniłem na niej teksturki. Rozstawienie broni jest takie samo. Próbowałem odtworzyć klimat q2, jednak czy to się udało? Sprawdzcie sami! :)
***
© copyright by Requiem